Фотогалерея


ҚР ОСК құрамы

Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының мүшесі



Daulbayev.jpgЕрлан Сламханұлы ДАУЫЛБАЕВ


Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының мүшесі


1977 жылы 8 наурыз Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылында дүниеге келді.

1998 жылы Қазақ мемлекеттік заң университетінің құқықтану мамандығын бітіріп шықты.


Еңбек қызметі:

09.1998 жылы ОҚО Әділет басқармасының жетекші маманы;

1999-2004 жылы аралығында ОҚО Әділет басқармасының бас маманы;

01.2004-07.2004 жылы аралығында ОҚО Әділет басқармасының санаткерлік меншік құқықтары бөлімінің бастығы;

07.2004-03.2005 жылы аралығында ОҚО Сайрам аудандық Әділет басқармасының бөлім бастығы;

03.2005-09.2010 жылы аралығында ОҚО Сайрам аудандық Әділет басқармасының бастығы;

09.2010-07.2011 жылы аралығында Қостанай облысының Әділет департаментінің бастығының орынбасары;

07.2011-09.2011 жылы аралығында ОҚО Әділет департаменті бастығының міндетін атқарушы;

09.2011-06.2017 жылы аралығында ОҚО Әділет департаменті бастығы;

06.2017-14.05.2018 жылы аралығында ШҚО Әділет департаментінің бастығы;

05.2018-01.2019 жылы аралығында «Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының инженерлік-техникалық орталығы» РМК директорының орынбасары; 

01.2019-01.2020 жылы Шымкент қаласы аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы. 

2020 жылғы 15 қантар - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының мүшесі. 


Отбасы жағдайы:

үйленген, үш баласы бар.